[news] Sneak peek do filmu „Death Bell 2: Student in Training”

Pod koniec lipca br. pojawi się długo oczekiwany film, który jest kontynuacją filmu pt. „Death Bell” (kr. Gosa: Piui Jungkan Gosa). Niestety smutny jest fakt, iż prawdopodobnie filmu nie ujrzymy w polskich, ale pozostaje nam za to moc jaką daje nam dzisiejszy internet.

Opis pierwszej części:

Około 200 dni zostało uczniom do egzaminów wstępnych do college’u. Dla skupionych tylko na ocenach studentów życie jest bardzo stresujące, co powoduje często poważne problemy i choroby psychiczne. Nagle solo na pianinie grające „Dla Elizy” Beethovena budzi śpiących nastolatków, a na ekranie telewizora pojawia się najlepsza studentka Hye-yeong, tonąca w zbiorniku z wodą. Tajemniczy głos nakazuje odpowiadać poprawnie na pytania, które kolejno będą decydować o losie każdego z uczniów

Death Bell 2: Student in Training” to horror, którego fabuła skupiać się będzie wokół nauczycielki Eun Soo (Hwang Jung Eum), która jest trenerem w elitarnej szkole „Woosung High”. W internecie już dzisiaj pojawił się sneak peek do drugiej części filmu (powyżej).

Reklamy

0 Responses to “[news] Sneak peek do filmu „Death Bell 2: Student in Training””  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: